+93-747-159-153 — pphs1394@gmail.com
ابرم

حفیظ الله ابرم

November 16, 2020

حفیظ الله ابرم یکی از موسسان و هیات شرکای لیسه پگاه است. او فعلا به عنوان معلم تعلیمات مدنی و رییس هیات مدیره ی پگاه ایفای وظیفه می کند. وی عضویت کمیته ارتباطات را هم به عهده دارد.
حفیظ الله ابرم مکتب را در سال ۱۳۷۴ خورشیدی از لیسه شهدای سراب تمام کرد و در سال ۱۳۹۲ از دانشگاه ابن سینا در رشته روابط بین المللی سند لیسانس خود را به دست آورد. قبل از پگاه، حفیظ الله ابرم یکی از بنیانگذاران لیسه عالی معرفت بوده است و تا سال ۱۳۹۲ مدیریت لیسه معرفت را نیز به عهده داشت. حفیظ الله ابرم کار در بخش آموزشی را بسیار دوست دارد و بخصوص از تدریس در کلاس درسی خیلی لذت می برد. او معتقد است که ریشه ی اکثریت معضلات مانند جنگ، فقر، عقب ماندگی، منزلت پایین بین المللی و معضلات اجتماعی به فرهنگ جامعه مربوط می شود و برای رفع چنین معضلات باید راه حل های فرهنگی جدی گرفته شود و آن این که از طریق برنامه های آموزشی و تربیتی هدفمند و موثر را روی دست بگیرند؛ به همین خاطر پرداختن به امور آموزشی و تربیتی را به عنوان گام موثر در راستای رفع معضلات و هم ساختن یک جامعه اخلاقی، انسانی و مرفه می داند.
حفیظ الله ابرم به عنوان معلم ریاضی، زبان دری و تعلیمات مدنی ایفای وظیفه کرده است و خود در تدوین جزوه های درسی تعلیمات مدنی در صنف های نهم و دهم نقش داشته است. وی در کنار تدریس به عنوان مشاور امور تربیتی با معلمان و دانش آاموزان کار کرده است و از این کار خود نیز لذت می برد. حفیظ الله ابرم در تدوین نظامنامه های پگاه مانند “نظامنامه دانش آموزان”، “نظامنامه معلمان” و “نظامنامه اداری” و سایر پالیسی های پگاه نقش اساسی داشته است. وی هم چنان به عنوان عضو انجمن تعلیم و تربیه با جمعی از متخصصان آموزشی نیز فعالیت کرده است.
حفیظ الله ابرم به مطالعه کردن علاقه زیاد دارد و اوقات فراغتش را به مطالعه می گذراند و در کنار مطالعه کتاب اخبار گوش می دهد. او یکی از خواسته های اساسی اش دست یافتن به تحصیلات تا سطح دکترا در بخش آموزش می باشد.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x