+93-747-159-153 — pphs1394@gmail.com
معصومه حلیمی

معصومه حلیمی

August 5, 2019

دانشگاه و رشته تحصیلی: رشته کمپیوتر ساینس، دانشگاه غرجستان

معصومه حلیمی در سال ۱۳۹۵ وارد برنامه های آموزشی پگاه شد. او دختر آرام، محجوب و پرکار است. از آنجایی که وی بیشتر سال های عمرش را در ایران و در یک فضای متفاوت سپری کرده است، در ابتدا بسیاری رفتارها و برخوردهای دانش آموزان کابل برایش عجیب و نامأنوس به نظر می رسید. اما او به زودی موفق شد با این طرز رفتار و برخورد کنار بیاید و آن را برایش عادی و قابل تحمل سازد.

به دلیل خصوصیت های ذاتی، معصومه دختر آرام و ساکت است، اما این مسأله هیچگاه باعث نشد که وی نتواند با درس های آموزگارانش کنار بیاید. او به خوبی توانست درس ها را بیاموزد و به سوال ها و ارزیابی های معلمانش، موفقانه پاسخ گوید.

معصومه در طول سال های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶، در کنار پیشبرد برنامه های درسی، عضو گروه ناظمان مکتب نیز بود و با موفقیت این مسوولیتش را ادامه داد. اما برخلاف بسیاری هم صنفانش، او میل و رغبت کمتری در فعالیت ها و برنامه های بیرون از مکتب داشت. تنهاترین برنامه ای که او در آن با جدیت اشتراک کرد و تا پایان آن را ادامه داد، حمایت از کاندیداتوری یکی از نامزدان پست نمایندگی در پارلمان بود.

معصومه از همان ابتدا تصمیم گرفت به جای اشتراک در امتحان کانکور، به دنبال بورسیه های تحصیلی و یا تحصیل در دانشگاه های خصوصی باشد. سرانجام با اشتراک در امتحان ورودی دانشگاه غرجستان، در رشته کمپیوتر ساینس این دانشگاه پذیرفته شد و اکنون مصروف تحصیل در این دانشگاه می باشد.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x