+93-747-159-153 — pphs1394@gmail.com
IMG_9084

ششمین دور فارغان پگاه

January 6, 2024

ششمین دور فارغان لیسه پگاه در سال تعلیمی ۱۴۰۲ از صنف دوازدهم فارغ شدند با این تفاوت که این بار دانش آموزان دختر در جمع فارغان حضور نداشتند.

امسال، به تعداد ۱۶ دانش آموز پسر از صنف دوازدهم رسما فارغ شدند و در ۲۸ قوس ۱۴۰۲ جشن فراغت شان در تالار لیسه پگاه برگزار شد. در این برنامه، دانش آموزان به ابتکار خود برنامه های فرهنگی آماده و اجرا کردند و از خانواده ها، اعضای اداری مکتب، معلمان و دوستان شان قدردانی به عمل آوردند. برنامه فراغت دانش آموزان صنف دوازدهم با حضور پر شور خانواده ها و معلمان شان برگزار شد.

در بخش های آغازین برنامه استاد حبیب الله ماهر، مدیر تدریسی لیسه پگاه، ضمن تبریک گفتن فراغت دانش آموزان صنف دوازدهم سال تعلیمی ۱۴۰۲، از خانواده ها، معلمان و کارکنان مکتب بابت همکاری ها و زحمات شان در راستای رشد این دانش آموزان قدردانی و تشکری کرد. آقای ماهر از ششمین فارغان لیسه پگاه خواست تا مثل همیشه دست از تلاش و یادگیری برندارند و برای ادامه تحصیلات عالی شان اقدام کنند.

بعد از صحبت های آقای ماهر، فارغان دور ششم برنامه های فرهنگی مثل: دکلمه شعر، سخنرانی، صحبت با اولیا و برنامه های تفریحی اجرا کردند. در اخیر برنامه، دانش آموزان با خانواده ها و معلمان شان عکس یادگاری ثبت کردند.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x